Příběh paní I.

Celý život pracovala ve fabrikách a po nepříjemnostech v rámci kolegiálních vztazích a přístupu zaměstnavatele si řekla: “dost, chci změnu” a vybrala si nás, k tomu, aby se jí změnil život…paní I.si zvolila celý balíček…není jednoduchí se po 20ti letech znovu začít učit a ještě ke všemu úplně jinou neznámou oblast…ale krůček po krůčku postupujeme vpřed…jsme v půli účetnictví…a již máme příslib nové pracovní pozice – fakturantka a administrativní pracovník…změna k lepšímu přichází 😉

Příběh slečny N. – 19 let

Nepovedla se maturita, a tak si u nás prošla za 2,5 měsíce kurzem účetnictví, jen aby složila reparát a víte co? reparát zvládla na výbornou a účetnictví se chce věnovat nadále a být v něm prý nejlepší, ( proto je již v našem pořadníku na připravovaný velmi specifický kurz účetnictví ) dokonce si u nás přikoupila mzdy a daňovou evidenci, prý to na škodu určitě nebude. No taky si myslíme.

Příběh paní G. – 23 let

V posledním roce rodičovské dovolené, využila naší nabídky – kurzů zdarma – přes fondy EU, splnila všechny podmínky a dostala celý balíček zdarma, nyní má za sebou účetnictví, mzdy, daňovou evidenci a chystá se na daně. Všechny jednotlivé závěrečné testy absolvovala na téměř 100% a celý obor ji neskutečně “chytl”, dokonce již byla na dvou pohovorech, kde byla přijata a už se jen rozhoduje.

Příběh pan T. – 39 let

Živitel rodiny, má již svou práci na hlavní pracovní poměr; jelikož chce své rodině přilepšit, začal se ohlížet po něčem navíc. Dostal od kamaráda nabídku vypomáhat mu v účetní firmě; zaměstnavatel s tím souhlasil, s kamarádem si domluvil, jak by vše mohlo fungovat, hlavně s časem a tak se pustil do našeho kurzu účetnictví. Počkáme si na recenzi, po ukončení kurzů, které si vybral.

Příběh paní A. – 28 let

Na rodičovské dovolené 2,5letý divoch a 7 letý školák, manžel podniká, jako fyzická osoba a navíc mají s otcem malou firmu – s.r.o ( právnická osoba ) o 5ti zaměstnancích. Doma padl návrh co kdyby paní A. se o všechnu potřebnou administrativu, včetně účetnictví a mezd postarala jak fyzické, tak i právnické osobě; aby vše zůstalo “doma” a tak si paní u nás vybrala kompletní balíček – účetnictví, mzdy, daňová evidence a daně, dnes je již vše potřebné čistě v její režii a správě.

Příběh paní V. – 55 let

Hned po maturitě, nastoupila do práce na pozici účetní – přesněji pobočková účetní, což znamená, že po celou dobu své praxe účetní zpracovávala pouze část nákladů ( určité části nákladových skupin ). Někdo ji na začátku řekl, co a jak má dělat. Nyní z práce odešla a tak si řekla, že se účetnictví bude věnovat dále, ale už jako externistka. Na našem kurzu si uvědomila, že účetnictví není jen o části nákladů a pochopila proč v práci dělala, to co ji tehdy někdo řekl, že má dělat. Bravurně se zdokonalila v našem kurzu a navíc si rozšířila své vědomosti o mzdy i daně a vše si oblíbila, skloubila a umí používat, tak jak má.

příběh pan R. – 50 let

majitel velmi úspěšné společnosti

který si u nás vybral kurz účetnictví, mezd i personalistiky – protože (jeho slovy:) i když na to má lidi, chtěl vědět: co si hlídat, co určité pojmy znamenají, čeho jeho účetní mohou využívat, na co si dát pozor z pohledu zákoníku práce, jak číst ve výkazech atd. Co bylo pro něj zcela zásadní? Cituji: když přišla kontrola z různých úřadů, nikdy jsem netušil co to říkají a co vlastně chtějí, vždy jsem spoléhal na své zaměstnance, ale jako správný podnikatel jsem cítil, že tomu musím také alespoň nějak rozumět.

příběh slečna M. – 22 let

svobodná, studium na VŠ;

Ani na střední škole a bohužel ani na vysoké škole jí nešlo naučit/pochopit účetnictví, které potřebuje k úspěšnému ukončení studia na VŠ za rok a tak se rozhodla, že si u nás udělá kurz. Její nadšení a vděčnost bychom vám přáli vidět, když se postupně prokousávala celým kurzem a dávalo jí účetnictví větší a větší smysl. Dokonce si účetnictví i zamilovala, což je zkrátka přidaná hodnota.

příběh paní B. 45 let

vdaná, 2 děti 15, 20let;

Rozhodla se udělat si kurz účetnictví a mzdové účetní, aby do budoucna mohla pracovat externě, hlavně z domu. Jelikož po manželově vážné autonehodě, kdy se manžel stal kvadruplegikem chce být doma a pečovat co nejvíce o svou rodinu. Paní je opravdu bojovnice – péče o celou rodinu, přivýdělky, kvalitní vzdělání i kroužky pro své děti a do toho se vzdělává. Nemůže si dovolit chodit do “klasické” práce ( od – do ) a ani za nižší mzdu. Je velmi učenlivá a již má za sebou kurz účetnictví, který zvládla opravdu skvěle a vrháme se společně na mzdy.

VŠE SE DÁ ZVLÁDNOUT