FB_IMG_1631283463661

Gabriela Zavadilová, DiS.

Paní Gábi, workoholička až do morku kosti… že něco nejde? přesvěčte mě o tom 😉 … vždy se těším až vám budu moci předat znalosti, zkušenosti…podat vám daná témata tak, aby Vás to opravdu bavilo…vzbudit ve vás zájem, zápal pro další vědění a oblibu v oblasti daňové evidence, účetnictví, mzdového účetnictví, personalistice a v dalších oborech…těmito obory se bavím a živím už pěknou řádku let a lektořinu jsem k tomu přidala poslední 4 roky.

Soňa Zezulková

Soňa Zezulková

Optimista, účetní, sportovec, tak to jsem já. Účetnictví a daně zpracovávám pro své klienty z řad fyzických i právnických osob. Protože mám nadšení pro práci s lidmi, ochotu pomáhat a předávat vlastní znalosti a zkušenosti, práce lektora byla další výzvou v mém profesním životě, kterou jsem ráda přijala. Provedu Vás účetnictvím, daněmi a věřím, že to nebude jen nuda. Se stejným nadšením jako účetnictví se věnuji vlastní zahradě, zdolávám překážky na kole a při turistice v horách.

simona2

Simona Věříšová

Precizní, empatická milovnice ekonomiky a obchodu…lektorka, která ve Vás probudí smysl pro detail a zapálení do  základů podnikání, jeho provázaností a všeho co s obchodem souvisí…obchodní korporace – jejich povinnosti, specifika; podnikatelský plán; živnostenský zákon; zákon o obchodních korporacích; účetnictví; mzdy a další, tak to je její hlavní doména, ve které se cítí jako ryba ve vodě…

Spoustu lidí Vám poví, že ekonomiku a problematiku s ní související nemají rádi. Ale to já nejsem. Už na škole mě tyto obory naplňovaly a já chtěla posouvat své hranice stále dál. Můj smysl pro detail z dalších koníčků, jako háčkování a jiné kreativní práce mě nutí dělat vše poctivě a dotahovat to do konce. A proto budu ráda, když moje zkušenosti a dovednosti budu moci předávat i já Vám. 🙂

Jana Hajdová medailonek

Ing. Jana Hajdová

Realista se selským rozumem, jinak matka čtyř dětí, kterou baví práce (možná až moc 😊). Pohybuji se v oblasti personalistiky, mezd a účetnictví mnoho let a vím, že to má smysl. Ráda Vás přesvědčím, že i v tomto oboru lze zažít spoustu zábavy a že práce opravdu může bavit. Je třeba jen chtít a mít dobrého učitele – takže pokud vy chcete, já budu ráda vaší dobrou učitelkou!

Eichinger_Stepan- web_new

Ing. Štěpán Eichinger

Daňový poradce zapsaný v Komoře pod č.osv. 5759. Není pouze číslem a osobou se zájmem o daňovou problematiku, ale rovněž i otcem rodiny, fanouškem ledního hokeje kanadsko-americké NHL a amatérským fotbalistou okresního přeboru. Lektorskou činností chce dosáhnout, aby oblast daní nebyla obávanou noční můrou, ale po získání znalostí nanejvýš nutnou povinností.

David Tilšar medailonek 1

David Tilšar

Nemožné ihned, zázraky na počkání…pozitivní sportovec a manažer; motor a zabezpečení firmy. Mám rád zaneprázdněnost a práci v terénu, pracovní doba pro mě neexistuje.Co se dá dělat, dá se přehánět…

Ing. et Ing. Kateřina Králová medailonek

Ing. et Ing. Kateřina Králová

Vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě, obory Veřejná ekonomika a správa a Podniková ekonomika a management – specializace Účetnictví a daně. Již během studia pracovala na různých ekonomických pozicích, kde získala spoustu znalostí nejen v oblasti účetnictví, daní, daňové evidence, personalistice a v dalších oborech. Od roku 2016 působí na Ministerstvu financí na pozici účetního metodika. Své odborné znalosti a zkušenosti předává začínajícím OSVČ a účetním již několik let.

O své práci ráda mluví: „Na lektorování se mi nejvíce líbí předávání znalostí a zkušeností, věřím, že zábavnou formou, a sledovat vývoj účastníků kurzu na jeho samém začátku a pak na konci, kdy už účastníci mají potřebné znalosti a jsou sami se sebou spokojeni, a to je to, co mi dodává energii do dalších kurzů.”

Michal Kostka 1

Michal Kostka

Marketingový specialista, táta 2 dětí, sporťák, neskutečný optimista a rétor, tak to jsem já. Semináře i kurzy finanční gramotnosti, manažerských dovedností atd. se mnou určitě nejsou nuda. Beru svou práci jako poslání…těší mě, když mohu předávat své znalosti a zkušenosti a posouvat tím nejen sebe, ale hlavně vás…

LJ2

Mgr. Lukáš Juríček

V oblasti BOZP se pohybuje od roku 2010, kdy se začal na jedné straně seznamovat se všemi úskalími a na straně druhé sbírat toliko cenné praktické zkušenosti, po boku a pod odborným dohledem Ing. Jaromíra Frýborta – osoby odborně způsobilé v oblasti BOZP a soudního znalce v oboru PO a Jiřího Smékala – osoby odborně způsobilé v oblasti BOZP a hasiče – praktika, oba skvělí životní mentoři s letitými zkušenostmi v daných oblastech.

V roce 2016 úspěšně absolvoval zkoušky osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v BOZP a v roce 2019 absolvoval zkoušky i jako osoba odborně způsobilou v oblasti PO a od této doby se již věnuje BOZP a PO na denní bázi.

Své cenné zkušenosti v daných oblastech Lukáš nabízí i Vám a je připraven Vám je předat, prostřednictvím našeho semináře „Jak si krýt záda v oblasti BOZP“.

IMG_20220703_203637_1

Bc. Jana Procházková

Účetnictví, mzdy a daně to jsou obory, kterým se věnuji již mnoho let. Od roku 2019 jsem daňová poradkyně zapsaná v Komoře daňových poradců pod č. ev. 5483. Zpracovávám účetnictví, mzdy a daně externě pro své klienty.

Jsem schopna Vám předat nejen teoretické, ale hlavně praktické zkušenosti z těchto oborů a připravit Vás na Vaši budoucí praxi. Provedu Vás kouzlem účetnictví, mezd a daní a pokusíme se, abyste si i Vy tyto obory zamilovali, nebo si je alespoň oblíbily. Teď už stačí jen chtít a můžeme se do studia společně pustit.

Je přeci krásné dělat a živit se tím, čemu člověk rozumí, umí použít a hlavně ho to baví 🙂

Mgr. Kateřina Čvančarová_1000x1000

Mgr. Kateřina Čvančarová

Jsem účetní a daňový nadšenec, který neváhá o daňové a účetní legislativě polemizovat i se svým manželem/právníkem, třeba i za běhu. A můžete hádat, komu z nás jako prvnímu dojde dech.

Vystudovala jsem ekonomiku a andragogiku. Účetnictví, daně a předávání znalostí mám proto v krvi už od studií. Aktuálně pracuji jako Supervizor v Accounting oddělení významné poradenské společnosti v oblasti účetnictví, daní a mezd.

Pravý hák, levý hák a problémy jsou na odpis! 🙂

Bc. Hana Slezáková

Ing. Hana Slezáková LL.M.

Jsem optimistická, cílevědomá a pohodová účetní a daňový nadšenec. Zpracovávám účetnictví a s tím spojený servis, jak fyzickým tak i právnickým osobám.

Ve svém životě se snažím nebát žádné výzvy a předávání znalostí a zkušeností je nyní důležitý úkol v mém profesním životě. Je krásné sledovat posun studentů, kteří si začínají být jisti v tom co studují.

musilova2

Ing. Musilová Martina

Co o sobě napsat?

Věčný optimista vyznávající zdravou pokoru a respekt, upřímná, sršící energií, lektor jógy a v současné době student TAI-CHI.

Účetnictví si ke mně našlo cestu hned po studiích, tedy již se mu věnuji několik desetiletí. Přesvědčila jsem se, že může být hodně napínavé, rozmanité, dokáže potěšit ostatní – minimálně včasným a správným odesláním výplat, ale stejně tak umí poukázat na možné chyby v hospodaření.

V neposlední řadě, umí správně alokovat zdroje neziskovým organizacím a tím, je nepřímo podpořit v jejich prospěšné činnosti.

Mít možnost a příležitost získané zkušenosti předat dál a být součástí cesty pro každého, komu do života vstoupí ono slůvko ” účetnictví”, je obrovská výzva a upřímně se budu těšit na postupné objevování tajů a záludností, které povedou k úspěšnému zvládnutí Vašeho studia.

TAK TO JSEM JÁ – MARTINA

Vladimira_Novakova_1

Vladimíra Nováková

Nejen máma od 4 dětí, ale i všeobecná účetní, fakturantka, mzdová účetní i personalistka mnohdy v jedné osobě. Mám letitou praxi v těchto oborech, ale poslední roky mě nejvíce zaujaly mzdy a personalistika především tím, že to nejsou jen čísla, ale i komunikace se zaměstnanci a možnost jim najít řešení při jejich nesnázích a případných dotazech.

Být lektorkou je pro mě výzva…možnost předat své zkušenosti a znalostí dále…

benesova_3

Bc. Kateřina Benešová

Jsem fanda a nadšenec firemních čísel a účetnictví, kterému se věnuji profesionálně již patnáct let, a to na klíčových a vrcholových pozicích v oblasti účetnictví a daní. Své nadšení a znalosti budu ráda sdílet s i vámi. Jsem účetní která začínala od píky, a to se mi při lektorování hodí.
Baví mě učit zacházet se skrytým potenciálem účetnictví a tento potenciál předávat dál.
,

,Mým cílem je nejenom naučit, ale především pomoci pochopit a zbořit častou představu studujících o tom, že výuka této problematiky je nezáživná a nudná,,

Účetnictví je ve skutečnosti zdrojem životní síly vašeho podnikání. Svou práci beru jako poslání.

„I TI NEJTALENTOVANĚJŠÍ JEDINCI POTŘEBUJÍ PŘI PRŮCHODU NEZNÁMÝM TERÉNEM SVĚTLO.” (JONAS RIDDERSTRALE)
a já jím ráda pro Vás budu :).

Bc. Zdenka Václavková

Bc. Zdenka Václavková

Jsem člověk, který má rád život a nevzdává se. Práci mzdové účetní jsem si vybrala pro její velkou pestrost a jasně stanovená pravidla. V tomto oboru není nuda 😊. A co je na tom nejlepší? Lze začít a naučit se v každém věku!
Nabyté znalosti a zkušenosti z mé praxe zpracování mezd od jednoho ke stovkám zaměstnanců, ráda předám dál.

Budu se na Vás těšit.

lexova

Lexová Lenka, DiS.

Účetnictvím vás provedu srozumitelnou řečí a ne pouhou citací zákoníku.

Budu k Vám přistupovat s respektem a veškerou podporou, kterou ode mě budete potřebovat.

Svůj výklad postavím na mnohaletých účetních zkušenostech, které jsem získala v korporátech, ale i ve středních a menších firmách.

Těším se na naše společné lekce a s radostí budu sledovat Vaše úspěchy 😊

Ing.EvaStepanova1

Ing. Eva Štěpánová

Zabývám se vedením personalistiky, mezd, daní a účetnictvím pro malé a střední firmy.

Působila jsem řadu let v korporátních společnostech, zaváděla nové projekty, nastavovala procesy, byla jsem lídrem v mezinárodních projektových týmech v oblasti personalistiky, dále zajišťuji vedení mezd, daní, účetnictví u fyzických a právnických osob.

Mám zkušenosti se školením od jednotlivců po velké skupiny,  od rekvalifikačních kurzů přes školení zaměstnanců až po management.

Během své 20. leté praxe jsem úspěšně zvládla řadu pracovních výzev.

Ráda Vám pomohu zvládnout Vaše výzvy v oblasti personalistiky, mezd, daní či účetnictví.

Těším se naši spolupráci, jsem tu pro Vás a přizpůsobím se Vašim potřebám a přáním.

Mgr. Vladimíra Jonášová_2

Mgr. Vladimíra Jonášová

Kdo jsem? Empatický, pečlivý, optimistický člověk, hledající cestu tam, kde to jiní vzdávají.

Mám ráda život a výzvy, které přináší. Jednou z nich pro mě bylo před mnoha lety začít se věnovat účetnictví a daním. Nemám ráda stereotypy, proto jsem si vždy hledala nové možnosti růstu, jakými byly například účtování zahraniční pobočky, nastavení výrobního systému v účetnictví či účtování neziskových organizací. Chci Vám ukázat, že účetnictví není jen o sčítání čísel, ale může být i příjemným dobrodružstvím a objevováním souvislostí. Mým cílem je, aby Vás studium bavilo, tak jako mě baví předávat své dlouholeté zkušenosti v této oblasti.