FB_IMG_1631283463661

Gabriela Tilšar, DiS.

Paní Gábi, workoholička až do morku kosti… že něco nejde? přesvěčte mě o tom 😉 … vždy se těším až vám budu moci předat znalosti, zkušenosti…podat vám daná témata tak, aby Vás to opravdu bavilo…vzbudit ve vás zájem, zápal pro další vědění a oblibu v oblasti daňové evidence, účetnictví, mzdového účetnictví, personalistice a v dalších oborech…těmito obory se bavím a živím už pěknou řádku let a lektořinu jsem k tomu přidala poslední 4 roky.

Soňa Zezulková

Soňa Zezulková

Optimista, účetní, sportovec, tak to jsem já. Účetnictví a daně zpracovávám pro své klienty z řad fyzických i právnických osob. Protože mám nadšení pro práci s lidmi, ochotu pomáhat a předávat vlastní znalosti a zkušenosti, práce lektora byla další výzvou v mém profesním životě, kterou jsem ráda přijala. Provedu Vás účetnictvím, daněmi a věřím, že to nebude jen nuda. Se stejným nadšením jako účetnictví se věnuji vlastní zahradě, zdolávám překážky na kole a při turistice v horách.

Eichinger_Stepan- web_new

Ing. Štěpán Eichinger

Daňový poradce zapsaný v Komoře pod č.osv. 5759. Není pouze číslem a osobou se zájmem o daňovou problematiku, ale rovněž i otcem rodiny, fanouškem ledního hokeje kanadsko-americké NHL a amatérským fotbalistou okresního přeboru. Lektorskou činností chce dosáhnout, aby oblast daní nebyla obávanou noční můrou, ale po získání znalostí nanejvýš nutnou povinností.

David Tilšar medailonek 1

David Tilšar

Nemožné ihned, zázraky na počkání…pozitivní sportovec a manažer; motor a zabezpečení firmy. Mám rád zaneprázdněnost a práci v terénu, pracovní doba pro mě neexistuje.Co se dá dělat, dá se přehánět…

Ing. et Ing. Kateřina Králová medailonek

Ing. et Ing. Kateřina Králová

Vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě, obory Veřejná ekonomika a správa a Podniková ekonomika a management – specializace Účetnictví a daně. Již během studia pracovala na různých ekonomických pozicích, kde získala spoustu znalostí nejen v oblasti účetnictví, daní, daňové evidence, personalistice a v dalších oborech. Od roku 2016 působí na Ministerstvu financí na pozici účetního metodika. Své odborné znalosti a zkušenosti předává začínajícím OSVČ a účetním již několik let.

O své práci ráda mluví: „Na lektorování se mi nejvíce líbí předávání znalostí a zkušeností, věřím, že zábavnou formou, a sledovat vývoj účastníků kurzu na jeho samém začátku a pak na konci, kdy už účastníci mají potřebné znalosti a jsou sami se sebou spokojeni, a to je to, co mi dodává energii do dalších kurzů.”

Michal Kostka 1

Michal Kostka

Marketingový specialista, táta 2 dětí, sporťák, neskutečný optimista a rétor, tak to jsem já. Semináře i kurzy finanční gramotnosti, manažerských dovedností atd. se mnou určitě nejsou nuda. Beru svou práci jako poslání…těší mě, když mohu předávat své znalosti a zkušenosti a posouvat tím nejen sebe, ale hlavně vás…

IMG_20220703_203637_1

Bc. Jana Procházková

Účetnictví, mzdy a daně to jsou obory, kterým se věnuji již mnoho let. Od roku 2019 jsem daňová poradkyně zapsaná v Komoře daňových poradců pod č. ev. 5483. Zpracovávám účetnictví, mzdy a daně externě pro své klienty.

Jsem schopna Vám předat nejen teoretické, ale hlavně praktické zkušenosti z těchto oborů a připravit Vás na Vaši budoucí praxi. Provedu Vás kouzlem účetnictví, mezd a daní a pokusíme se, abyste si i Vy tyto obory zamilovali, nebo si je alespoň oblíbily. Teď už stačí jen chtít a můžeme se do studia společně pustit.

Je přeci krásné dělat a živit se tím, čemu člověk rozumí, umí použít a hlavně ho to baví 🙂

Bc. Hana Slezáková

Ing. Hana Slezáková LL.M.

Jsem optimistická, cílevědomá a pohodová účetní a daňový nadšenec. Zpracovávám účetnictví a s tím spojený servis, jak fyzickým tak i právnickým osobám.

Ve svém životě se snažím nebát žádné výzvy a předávání znalostí a zkušeností je nyní důležitý úkol v mém profesním životě. Je krásné sledovat posun studentů, kteří si začínají být jisti v tom co studují.

musilova2

Ing. Musilová Martina

Co o sobě napsat?

Věčný optimista vyznávající zdravou pokoru a respekt, upřímná, sršící energií, lektor jógy a v současné době student TAI-CHI.

Účetnictví si ke mně našlo cestu hned po studiích, tedy již se mu věnuji několik desetiletí. Přesvědčila jsem se, že může být hodně napínavé, rozmanité, dokáže potěšit ostatní – minimálně včasným a správným odesláním výplat, ale stejně tak umí poukázat na možné chyby v hospodaření.

V neposlední řadě, umí správně alokovat zdroje neziskovým organizacím a tím, je nepřímo podpořit v jejich prospěšné činnosti.

Mít možnost a příležitost získané zkušenosti předat dál a být součástí cesty pro každého, komu do života vstoupí ono slůvko ” účetnictví”, je obrovská výzva a upřímně se budu těšit na postupné objevování tajů a záludností, které povedou k úspěšnému zvládnutí Vašeho studia.

TAK TO JSEM JÁ – MARTINA

LJ2

Mgr. Lukáš Juríček

V oblasti BOZP se pohybuje od roku 2010, kdy se začal na jedné straně seznamovat se všemi úskalími a na straně druhé sbírat toliko cenné praktické zkušenosti, po boku a pod odborným dohledem Ing. Jaromíra Frýborta – osoby odborně způsobilé v oblasti BOZP a soudního znalce v oboru PO a Jiřího Smékala – osoby odborně způsobilé v oblasti BOZP a hasiče – praktika, oba skvělí životní mentoři s letitými zkušenostmi v daných oblastech.

V roce 2016 úspěšně absolvoval zkoušky osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v BOZP a v roce 2019 absolvoval zkoušky i jako osoba odborně způsobilou v oblasti PO a od této doby se již věnuje BOZP a PO na denní bázi.

Své cenné zkušenosti v daných oblastech Lukáš nabízí i Vám a je připraven Vám je předat, prostřednictvím našeho semináře „Jak si krýt záda v oblasti BOZP“.

Vladimira_Novakova_1

Vladimíra Nováková

Nejen máma od 4 dětí, ale i všeobecná účetní, fakturantka, mzdová účetní i personalistka mnohdy v jedné osobě. Mám letitou praxi v těchto oborech, ale poslední roky mě nejvíce zaujaly mzdy a personalistika především tím, že to nejsou jen čísla, ale i komunikace se zaměstnanci a možnost jim najít řešení při jejich nesnázích a případných dotazech.

Být lektorkou je pro mě výzva…možnost předat své zkušenosti a znalostí dále…

kk1

BA Karolína Musilová

Narodila jsem se v Praze, ale jak říká moje babička, mám toulavý boty. Během studia na střední jsem strávila rok ve Francii, po kterém následovaly tři roky v Anglii, jeden rok v Japonsku a teď žiji třetím rokem ve Španělsku.
K japonštině jsem se dostala přes moji mamku, která je shodou okolností také součástí lektorského týmu v této společnosti, obor účetnictví. Byla to právě ona, kdo mě zapsal do kurzu japonštiny Česko-japonské společnosti, kde veškeré moje asijské dobrodružství začalo.

Japonštině jsem propadla hned po první lekci. Fascinovala mě odlišnost kultury dálného východu, estetika písma, připadala jsem si jak Alenka v říši divů. Postupně jsem se otevírala myšlence, že není jeden způsob žití, že stejně jako my jíme k snídani chleba s máslem a marmeládou, tam někde daleko u hory Fuji mají vedle miso polévky rýži s rybou. Když jsem po maturitě nastoupila na vysokou studovat japonštinu, pamatuju si, co nám jako první věc řekla naše rektorka. “Japonština je jako žárlivý přítel. Musíte mu dávat konstantně spoustu lásky a pozornosti.” A měla pravdu. Japonština není těžká, má pravidla a spoustu zkratek, díky kterým se ji člověk může naučit poměrně rychle. Kamenem úrazu se pak stává disciplína a vytrvalost procvičovat znaky.

Veni, vidi, vici.

Mám spoustu osobních tipů, které s Vámi budu moc ráda sdílet, když se pro japonštinu rozhodnete. Co se týče výuky jsem velmi flexibilní, ať už je třeba změna tempa nebo materiálů. Udělám co bude v mých silách, abyste japonštině propadli stejně jako já a přičichli k myšlenkám, které jsou tímto jazykem protkané skrz naskrz.

Ganbarimasu! がんばります!

Ing.EvaStepanova1

Ing. Eva Štěpánová

Zabývám se vedením personalistiky, mezd, daní a účetnictvím pro malé a střední firmy.

Působila jsem řadu let v korporátních společnostech, zaváděla nové projekty, nastavovala procesy, byla jsem lídrem v mezinárodních projektových týmech v oblasti personalistiky, dále zajišťuji vedení mezd, daní, účetnictví u fyzických a právnických osob.

Mám zkušenosti se školením od jednotlivců po velké skupiny,  od rekvalifikačních kurzů přes školení zaměstnanců až po management.

Během své 20. leté praxe jsem úspěšně zvládla řadu pracovních výzev.

Ráda Vám pomohu zvládnout Vaše výzvy v oblasti personalistiky, mezd, daní či účetnictví.

Těším se naši spolupráci, jsem tu pro Vás a přizpůsobím se Vašim potřebám a přáním.

vlasak

Bc. Jana Vlasák Stuchlíková

Jsem máma od rodiny, věčná optimistka, workoholička a nadšená cestovatelka.

Moje profesní dráha po škole začala jako manažer retailu, kde jsem pracovala 13 let. Naučila jsem se disciplíně, odhodlání, delegování, preciznosti, personalistice a práci s lidmi. Své znalosti jsem si doplnila o studium soukromé vysoké školy ekonomické ve Znojmě se zaměřením na účetnictví, kterou jsem studovala při práci. Po škole jsem se vrhla do pracovního procesu účetnictví, mezd i daní, kde jsem získala cenné praktické znalosti a zkušenosti.
Proč jsem se rozhodla dále ve své profesní dráze věnovat účetnictví? Protože je to práce, která mě baví a naplňuje.
Řídím se krédem, že člověk má dělat co ho baví… a zároveň se mohu neustále vzdělávat.

Nyní bych se jako Vaše lektorka s Vámi ráda podělila o své zkušenosti a pomohla i Vám objevit kouzlo účetnictví i mezd a zjistit, že kde je vůle je i cesta.

IMG-20240123-WA0003

Bc. Milada Fedorová

Jsem účetní se smyslem pro humor. Účetnictví mě okouzlilo již na střední škole a rozhodla jsem se ho studovat i na vysoké škole.

Již během studia jsem působila na pozici účetní a dnes mám několikaletou praxi ve vedení účetnictví a daňové evidence. Svoje zkušenosti ráda předám dál a věřím, že se u toho i pobavíme.

Tuzárová

Kristina Tuzarová

Jsem optimista, ráda se směji, miluji své děti a pro smích svých dvou vnuků udělám cokoliv. Mám ráda tištěné knihy, chůzi, turistiku a aktivně se věnuji country tanci.

Jsem účetní srdcem i duší a mám ráda účetnictví, které mě oslovilo hned po střední škole.

Na jedné straně jsem v něm našla určitou stabilitu – odběratel bude vždy odběratelem, i když se např. změní číslo v účetní osnově a na druhé straně mě fascinuje jeho proměnlivost – např. podle oboru. A možná i má práce posílila některé mé vlastnosti – jsem upřímná, nemám ráda lež a problémy se snažím řešit co nejdříve. Protože i když se dá v účetnictví „kouzlit“, jsou zásady a termíny, které se musí dodržovat, jsou případy, které při řešení připomínají detektivní práci a uděláme i chyby (nejsme přece roboti), které nemůžeme zatloukat, ale je potřeba je včas přiznat a opravit.

Mám již dřívější zkušenosti se zácvikem kolegyň. V předloňském roce jsem zacvičovala kolegyni a když dnes, po roce a půl vidím, jak ji tato práce nadchla, jak se snaží sama řešit spoustu problémových případů, precizně přistupuje ke své práci a vstřebává nové informace, kterými se ji snažím zásobit, mám dobrý pocit z ní i ze sebe. Z toho, že jsem stála u počátků nové a dobré paní účetní.

Proto bych se ráda zapojila do projektu vzdělávání v účetnictví, ráda budu zájemcům učit se – pomáhat získávat orientaci a znalosti v oblasti účetnictví.

Josef Polnar 3

Ing. Josef Polnar

Na studia není nikdy pozdě. Tímto heslem se řídím po celý život a spolu s vrozenou pečlivostí, trpělivostí a ochotou se učit novým věcem, se věnuji problematice účetnictví a daní. Nejde jen o suchopárnou teorii, ale o propojení teorie s praxí. Vystudoval jsem vysokou školu ekonomickou v oboru účetnictví a finanční řízení podniku, ale až škola života dala tomuto studiu další rozměr.

Za svoji bezmála 22letou praxi účetního ve společnostech se zahraniční účastí jsem nasbíral mnoho cenných zkušeností, které bych Vám chtěl předat a naučit Vás účetnictví a daním v širších souvislostech.

UTF-8''Mal-lektorka

Ing. Pavla Malá

Vedu účetnictví fyzickým i právnickým osobám, včetně mezd. Účetnictví pro mě nejsou jen čísla, formuláře a termíny, ale také kreativní činnost, plná přemýšlení, pátrání a hledání. Vše má nakonec své řešení a s úsměvem to jde navíc lépe. Osobní přístup ke klientům považuji za zásadní i pro správné vedení účetnictví, které má klientům pomáhat a ne je zatěžovat. Zároveň je pro mě velmi důležité s kým spolupracuji a jakou činnost zpracováním účetnictví podporuji.

Mám ráda upřímné a přátelské vztahy, otevřenost a legraci. Věnuji se našim 5 dětem a ve volném čase pak hudbě, tvoření audioknih, cestování a zahradě.

Těším se na Vás a na to, na co vše během kurzů přijdeme, co objevíme a nad čím vším se zamyslíme. Kurzy vedu tak, aby nás bavily. Dává mi velký smysl učit se na konkrétních příkladech a situacích z praxe a vítám každou Vaši otázku.